ERZURUM KIZLIK ZARI FİYATLARI

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Tıbbi literatürde bu işlemin ismi HYMENOPLASTY dır. Kızlık zarının tamiri işlemini kadın doğum uzmanları veya estetik cerrahlar da yapabilmektedir. Hekimlerimiz % 100 kanama garantisi ile işlemi gerçekleştirmektedir. Hekimin bu konuda garanti veriyor olması çok önemli ve gereklidir. Kızlık zarı dikimi, konusunda deneyimli hekimler tarafından gerçekleştirildiğinde oldukça kısa süren bir işlemdir.

Kızlık zarı dikimi genel olarak kadın doğum uzmanları tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir olumsuz sonuca yol açmaması için işlemin steril ortamda hijyen kurallarına uygun olarak yapılması şarttır. Bizim için en önemli hususlardan biri de budur. Hastanın sağlığı bizim için değerlidir.

Erzurum Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı için bizi arayınız.

Kızlık Zarı Fiyatları hakkında Detaylı bilgi almak için 0 554 874 57 57 numaralı telefondan gerek arayarak gerekse WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi için Kliniğimizde Kullanılan Yöntemler

Kalıcı himenoplasti (kızlık zarı dikimi) operasyonu, 15-20 dakikalık bir süre içerisinde yapılabilen cerrahi bir operasyonudur. Kliniğimizde Flep ve Lazer Yöntemleri ile kalıcı kızlık zarı dikim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Flep Yöntemi

Himenoplasti cerrahisinde bekaretin kalıcı tamirini sağlayan bir tekniktir. Flep yöntemi; uzman hekimler tarafından uygulanan doğru yöntemle %100 başarı ortaya koymaktadır. Flep yönteminde, vajina yan duvarlarından himen bölgesinden karşılıklı flep doku tabakaları kaldırılır ve eski kızlık zarının birkaç milimetre önüne dikilir, dikiş yönleri iyileşme döneminden sonra iz kalmayacak şekilde ayarlanır. Yeni zarın üzerinde birkaç milimetrelik bir adet geçiş deliği bırakılır, cinsel ilişkide penis bu adet deliğine yönelir ve ileri itildiğinde adet deliği birçok noktadan yırtılarak zar üzerindeki kan damarları patlar, dolayısı ile belirgin kızlık zarı kanaması oluşur. İşlemde var olan kızlık zarı tamir edilmemekte, yeni bir kızlık zarı oluşturulmaktadır.

Flep Yönetemi Avantajları

1- Kürtaj, normal doğum yapan danışanlarda bile rahatlıkla uygulanabilir.

2-Aynı hastaya birden fazla defa uygulanabilir.

3-Operasyon 20 dakikada gibi kısa bir sürede tamamlanır ve hemen günlük yaşama dönebilirsiniz.

4-Flep yöntemi kalıcı bir yöntemdir, yıllar sonra bile ilişki yaşansa kızlık zarı kanaması gelmektedir.

5-Kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası jinekolog muayenesi, kürtaj veya normal doğum gibi durumlarda önceden kızlık zarı dikimi yapıldığı anlaşılamamaktadır.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

İlişkinin 7-10 gün öncesi uygulanan bir yöntemdir. Burada daha önceden yırtılmış kızlık zarının yeniden onarılması söz konusudur. Yırtılan kısımlar yeniden karşı karşıya getirilerek yeniden dikilir. Özellikle ters C yöntemi dediğimiz yöntemle %100 bir başarı elde edilir. Eğer kısa süre içinde bir beraberlik olmazsa kullanılan iplikler ten rengindedir ve kendi kendine yaklaşık 20 günde emilir. Hasta aynı gün günlük yaşamına dönebilir.

Lazerle Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikim işlemi uygularken vajinal genişleme durumuna göre ihtiyaca göre vajinal daraltmada yapılması gerekebilir. Kullandığımız yeni nesil lazer cihazı ile artık kalıcı işlem esnasında vajinal daraltma işlemide gerçekleştirmekteyiz. Lazerin kızlık zarı tamirinde kullanımının en önemli avantajlarını özetlersek; kanamayı azaltması, iyileşmeyi hızlandırması ve tüm vajinal kanal boyunca daraltma işlemini kanama, ağrı vs gibi yan etkiler oluşturmadan sağlamasıdır. Lazer cihazı flep hazırlanması esnasında vajina’dan flep dediğimiz doku kaldırılmasında bize kolaylık sağlamakta ve gereksiz yere kanamadan dolayı dikiş konulmasını ve kanlanmanın bozulmasını engellemektedir. Bu sayede operasyonda istediğimiz sonuçları almaktayız ve hasta memnuniyeti daha iyi olmaktadır.

Lazerle Kızlık zarı dikimi yaklaşık yarım saat süren bir işlemdir. Himenoplasti işlemi yapılan hasta bir saat sonra normal işine geri dönebilir.

  • Detaylı bilgi almak, veya randevu talebi oluşturmak için bizi 0 554 874 57 57 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. Yada aşağıdaki tıkla ve WhatsApp‘tan mesajını gönder butonuna tıklayarak WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Size en uygun maliyetle tedavi için, ücretsiz danışmanımızı arayınız.

 

 

Erzurum kızlık zarı fiyatları, Erzurum kızlık zarı yapan yerler, Erzurum kızlık zarı, Erzurum kızlık zarı yapan doktorlar, Erzurum kızlık zarı yerleri, Erzurum kızlık zarı fiyatları, Erzurum kızlık zarı yapan yerler 2018, Erzurum kızlık zarı fiyatları 2018, Erzurum kızlık zarı yapan doktorlar 2018, Erzurum kızlık zarı yapan hastaneler, Erzurum kızlık zarı yapan hastaneler, Erzurum kızlık zarı diktirmek istiyorum, Erzurum kızlık zarı, 2018 kızlık zarı fiyatları, 2019 kızlık zarı fiyatları, 2018 kızlık zarı ücretleri, 2019 kızlık zarı ücretleri, Erzurum kızlık zarı yapan yerler, Erzurum kızlık zarı tavsiye, Erzurum ekonomik kızlık zarı diken yerler, Erzurum kızlık zarı yaptırmak, Erzurum kızlık zarı yapan yerler ve fiyatları, Erzurum ucuz kızlık zarı, Erzurum ucuz kızlık zarı yapan yerler, Erzurum kızlık zarı yapan poliklinikler, Erzurum kızlık zarı ücretleri, Erzurum kızlık zarı forum, Erzurum jinekolog kızlık zarı, Erzurum kızlık zarı 2018, Erzurum kızlık zarı 2019, Erzurum özel kızlık zarı, Erzurum jinekolog kızlık zarı fiyatları, Erzurum kızlık zarı klinikleri, Erzurum kızlık zarı yaptırmak istiyorum, Erzurum kızlık zarı yaptırmak, Erzurum kızlık zarı yapan bayan doktorlar, Erzurum kızlık zarı ne kadar, Erzurum kızlık zarı fiyatı kadar, Erzurum kızlık zarı nerede yapılır, Erzurum kızlık zarı nasıl yapılır, Erzurum kızlık zarı nerede yaptırabilirim, Erzurum kızlık zarı nasıl yaptırabilirim, Erzurum kızlık zarı muayenehane, Erzurum kızlık zarı merkezi, Erzurum kızlık zarı merkezleri, Erzurum kızlık zarı yapan merkez, Erzurum kızlık zarı yapan merkezler, Erzurum kızlık zarı nedir, Erzurum kızlık zarı olmak istiyorum, Erzurumda kızlık zarı dikimi, Erzurum kızlık zarı yaptırmak istiyorum, Erzurum kızlık zarı doktorları, Erzurum kızlık zarı yapan yerler, Erzurum ekonomik kızlık zarı yapan yerler, Erzurum kızlık zarı dikimi, Erzurum kızlık zarı diktirme

Yorum yok

Bir yanıt yazın