GİRESUN KIZLIK ZARI FİYATLARI

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Tıbbi literatürde bu işlemin ismi HYMENOPLASTY dır. Kızlık zarının tamiri işlemini kadın doğum uzmanları veya estetik cerrahlar da yapabilmektedir. Hekimlerimiz % 100 kanama garantisi ile işlemi gerçekleştirmektedir. Hekimin bu konuda garanti veriyor olması çok önemli ve gereklidir. Kızlık zarı dikimi, konusunda deneyimli hekimler tarafından gerçekleştirildiğinde oldukça kısa süren bir işlemdir.

Kızlık zarı dikimi genel olarak kadın doğum uzmanları tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir olumsuz sonuca yol açmaması için işlemin steril ortamda hijyen kurallarına uygun olarak yapılması şarttır. Bizim için en önemli hususlardan biri de budur. Hastanın sağlığı bizim için değerlidir.

Giresun Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı için bizi arayınız.

Kızlık Zarı Fiyatları hakkında Detaylı bilgi almak için 0 554 874 57 57 numaralı telefondan gerek arayarak gerekse WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi için Kliniğimizde Kullanılan Yöntemler

Kalıcı himenoplasti (kızlık zarı dikimi) operasyonu, 15-20 dakikalık bir süre içerisinde yapılabilen cerrahi bir operasyonudur. Kliniğimizde Flep ve Lazer Yöntemleri ile kalıcı kızlık zarı dikim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Flep Yöntemi

Himenoplasti cerrahisinde bekaretin kalıcı tamirini sağlayan bir tekniktir. Flep yöntemi; uzman hekimler tarafından uygulanan doğru yöntemle %100 başarı ortaya koymaktadır. Flep yönteminde, vajina yan duvarlarından himen bölgesinden karşılıklı flep doku tabakaları kaldırılır ve eski kızlık zarının birkaç milimetre önüne dikilir, dikiş yönleri iyileşme döneminden sonra iz kalmayacak şekilde ayarlanır. Yeni zarın üzerinde birkaç milimetrelik bir adet geçiş deliği bırakılır, cinsel ilişkide penis bu adet deliğine yönelir ve ileri itildiğinde adet deliği birçok noktadan yırtılarak zar üzerindeki kan damarları patlar, dolayısı ile belirgin kızlık zarı kanaması oluşur. İşlemde var olan kızlık zarı tamir edilmemekte, yeni bir kızlık zarı oluşturulmaktadır.

Flep Yönetemi Avantajları

1- Kürtaj, normal doğum yapan danışanlarda bile rahatlıkla uygulanabilir.

2-Aynı hastaya birden fazla defa uygulanabilir.

3-Operasyon 20 dakikada gibi kısa bir sürede tamamlanır ve hemen günlük yaşama dönebilirsiniz.

4-Flep yöntemi kalıcı bir yöntemdir, yıllar sonra bile ilişki yaşansa kızlık zarı kanaması gelmektedir.

5-Kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası jinekolog muayenesi, kürtaj veya normal doğum gibi durumlarda önceden kızlık zarı dikimi yapıldığı anlaşılamamaktadır.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

İlişkinin 7-10 gün öncesi uygulanan bir yöntemdir. Burada daha önceden yırtılmış kızlık zarının yeniden onarılması söz konusudur. Yırtılan kısımlar yeniden karşı karşıya getirilerek yeniden dikilir. Özellikle ters C yöntemi dediğimiz yöntemle %100 bir başarı elde edilir. Eğer kısa süre içinde bir beraberlik olmazsa kullanılan iplikler ten rengindedir ve kendi kendine yaklaşık 20 günde emilir. Hasta aynı gün günlük yaşamına dönebilir.

Lazerle Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikim işlemi uygularken vajinal genişleme durumuna göre ihtiyaca göre vajinal daraltmada yapılması gerekebilir. Kullandığımız yeni nesil lazer cihazı ile artık kalıcı işlem esnasında vajinal daraltma işlemide gerçekleştirmekteyiz. Lazerin kızlık zarı tamirinde kullanımının en önemli avantajlarını özetlersek; kanamayı azaltması, iyileşmeyi hızlandırması ve tüm vajinal kanal boyunca daraltma işlemini kanama, ağrı vs gibi yan etkiler oluşturmadan sağlamasıdır. Lazer cihazı flep hazırlanması esnasında vajina’dan flep dediğimiz doku kaldırılmasında bize kolaylık sağlamakta ve gereksiz yere kanamadan dolayı dikiş konulmasını ve kanlanmanın bozulmasını engellemektedir. Bu sayede operasyonda istediğimiz sonuçları almaktayız ve hasta memnuniyeti daha iyi olmaktadır.

Lazerle Kızlık zarı dikimi yaklaşık yarım saat süren bir işlemdir. Himenoplasti işlemi yapılan hasta bir saat sonra normal işine geri dönebilir.

  • Detaylı bilgi almak, veya randevu talebi oluşturmak için bizi 0 554 874 57 57 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. Yada aşağıdaki tıkla ve WhatsApp‘tan mesajını gönder butonuna tıklayarak WhatsApp üzerinden mesaj yazabilirsiniz.

Size en uygun maliyetle tedavi için, ücretsiz danışmanımızı arayınız.

 

 

Giresun kızlık zarı fiyatları, Giresun kızlık zarı yapan yerler, Giresun kızlık zarı, Giresun kızlık zarı yapan doktorlar, Giresun kızlık zarı yerleri, Giresun kızlık zarı fiyatları, Giresun kızlık zarı yapan yerler 2018, Giresun kızlık zarı fiyatları 2018, Giresun kızlık zarı yapan doktorlar 2018, Giresun kızlık zarı yapan hastaneler, Giresun kızlık zarı yapan hastaneler, Giresun kızlık zarı diktirmek istiyorum, Giresun kızlık zarı, 2018 kızlık zarı fiyatları, 2019 kızlık zarı fiyatları, 2018 kızlık zarı ücretleri, 2019 kızlık zarı ücretleri, Giresun kızlık zarı yapan yerler, Giresun kızlık zarı tavsiye, Giresun ekonomik kızlık zarı diken yerler, Giresun kızlık zarı yaptırmak, Giresun kızlık zarı yapan yerler ve fiyatları, Giresun ucuz kızlık zarı, Giresun ucuz kızlık zarı yapan yerler, Giresun kızlık zarı yapan poliklinikler, Giresun kızlık zarı ücretleri, Giresun kızlık zarı forum, Giresun jinekolog kızlık zarı, Giresun kızlık zarı 2018, Giresun kızlık zarı 2019, Giresun özel kızlık zarı, Giresun jinekolog kızlık zarı fiyatları, Giresun kızlık zarı klinikleri, Giresun kızlık zarı yaptırmak istiyorum, Giresun kızlık zarı yaptırmak, Giresun kızlık zarı yapan bayan doktorlar, Giresun kızlık zarı ne kadar, Giresun kızlık zarı fiyatı kadar, Giresun kızlık zarı nerede yapılır, Giresun kızlık zarı nasıl yapılır, Giresun kızlık zarı nerede yaptırabilirim, Giresun kızlık zarı nasıl yaptırabilirim, Giresun kızlık zarı muayenehane, Giresun kızlık zarı merkezi, Giresun kızlık zarı merkezleri, Giresun kızlık zarı yapan merkez, Giresun kızlık zarı yapan merkezler, Giresun kızlık zarı nedir, Giresun kızlık zarı olmak istiyorum, Giresunda kızlık zarı dikimi, Giresun kızlık zarı yaptırmak istiyorum, Giresun kızlık zarı doktorları, Giresun kızlık zarı yapan yerler, Giresun ekonomik kızlık zarı yapan yerler, Giresun kızlık zarı dikimi, Giresun kızlık zarı diktirme

Yorum yok

Bir yanıt yazın